Obsah lekcí

Budo Student

Nabídka obsahuje videa na kterých najdete celý zkušební řád pro bojové umění ZB od 7 kyu až po 1 kyu. Instruktážní videa o zbraních hanbo, jo, bo, ken, nunchaku a tanto. Je zde celý test program pro OM basic level 1 až 5. Videa o kyusho, ki taiso a ki justu. Také tu najdete základní video pro začátečníky v ZB a propagační film.

Budo/OM/ZB Instruktor

Nabídka obsahuje videa na kterých najdete celý zkušební řád pro ZB od 7 kyu až po 1 kyu. Instruktážní videa o zbraních hanbo, jo, bo, ken, nunchaku a tanto. Je zde celý test program pro OM basic level 1 až 5. Videa o kyusho, ki taiso, kiaido a ki justu. Základní video pro začátečníky v ZB a propagační film. Semináře s velmistry jako GM Zsolt Szenasi, GM Song CH. Park, GM Georgy Funtikov, GM Martin Procházka a další. Nabídka se neustále rozšiřuje.

Zdraví

Nabídka obsahuje dvě podkategorie, které jsou vám obě k dispozici. První se jmenuje Energie a jsou zde instruktážní videa o autogenním tréninku Ki taiso . Druhá se jmenuje Zdraví a najdete zde instruktážní videa o léčebných terapiích a programu Restart, který je vhodný pro osoby, které chtějí začít s technikami osobního rozvoje.  

Business

Nabídka obsahuje dvě podkategorie, které jsou vám obě k dispozici. První se jmenuje Budo marketing a jsou zde instruktážní videa pro vedoucí studijních skupin, kteří chtějí založit a vést profesionální akademii bojových umění. Druhá se jmenuje Reality a je určena pro realitní makléře a managery realitních kanceláří a obsahuje teoretické základy obchodu s nemovitostmi.

Budokan Gold

Určeno pouze pro členy Budokanu Liberec, kteří mají klubové členství Gold. Nabídka obsahuje dvě podkategorie, které jsou vám obě k dispozici. První se jmenuje Fitness a jsou zde rady a doporučení o tom jak správně cvičit a pečovat o své zdraví. Druhá se jmenuje Budo a je určena pro studenty bojových umění.

Kyusho

V nabídce tohoto kurzu najdete videa, která obsahují popis nácviku Kyusho ve vztahu k lokalizaci, zařazení do drillu a využití v aplikacích. Je to kurz specializovaný výhradně na umění vitálních bodů v Okuden Mokuroku pro účely bojových umění.

Semináře

V nabídce tohoto kurzu najdete záznam výukových seminářů s různými mistry bojových umění jako jsou Georgy Funtikov, Zsolt Szenasi, Martin Procházka, Song CH. Park a další.

 

Pro odebírání novinek vložte váš email.